Leveleki Bence a Sziesztában
A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában szerepel Leveleki Bence, a Nyíregyházi Sportcentrum hármasugró atlétája…
A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában szerepelt Leveleki Bence, a Nyíregyházi Sportcentrum hármasugró atlétája.
A műsor felvételére természetesen nem egyedül érkezett, hanem elkísérte őt Bakosiné Szenczi Erika, az edzője is. A beszélgetés során sok minden szóba került. Elsőként az, hogy Bence az elmúlt hónapban a Ifjúsági és Junior Fedettpályás Bajnokságán hármasugrásban 14,90 métert ugrott, ezzel pedig megszerezte a júliusban Kenyában, Nairobiban megrendezésre kerülő Ifjúsági Világ-bajnokság nevezési szintjét.
Vetítések: Péntek 18.20 óra, 22.20, szombaton 8:00 óra, 18.30 óra, vasárnap 7:30 óra.
A műsorvezető: Dankó László