Bakosi Peti a Blue Sharks edzésén
Nem érte meglepetésként a Blue Sharks kosarasait, hogy Bakosi Peti, a Nyíregyházi Sportcentrum magasugrója megjelent a csütörtöki edzésükön, aki ki szerette volna próbálni magát más mozgásformában is…
Nem érte meglepetésként a Blue Sharks kosarasait, hogy Bakosi Peti, a Nyíregyházi Sportcentrum magasugrója megjelent a csütörtöki edzésükön, aki ki szerette volna próbálni magát más mozgásformában is.
Az atlétától nem áll messze a kosárlabdázás sem, hiszen a Vasvári Pál Gimnázium kosárlabda csapatában rendszeresen játszott. Bakosi Petit most Sitku Ernő, a Nyíregyházi Sportcentrum élsport igazgatója csábította, hogy jöjjön el egy tréningre.
Az atléta pénteken is csatlakozik a nyíregyházi alakulathoz. Az Underground Funkcionális Edzésközpontban erősít majd a Kék Cápákkal, akik szombaton 16.30 hazai pályán, a Miskolccal játszanak a Continental Arénában.
Fotó: www.nyiregyhaza.hu, Nyíregyházi Televízió