Április elején rajtol a bajnokság
Hetek óta nagy erőket mozgósítva készítik elő a pályákat a NYÍRVV KFT munkatársai az április 3.-án rajtoló INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás szabadtéri bajnokságra…
Hetek óta nagy erőket mozgósítva készítik elő a pályákat a NYÍRVV KFT munkatársai az április 3.-án rajtoló INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás szabadtéri bajnokságra.
Hetekkel ezelőtt a szokásokhoz híven boronával fellazították mélyen mind a hat pályát majd folyamatos síneléssel és kézi horolással egyengetik a küzdőtereket.
Az elkövetkező héten pedig érkezik az új salak borítás, és a rajtra kitűnő körülmények várják majd a csapatokat amennyiben az időjárás nem szól közbe.
Az új idényben BIKÁS ATTILA (fotó) technikai munkatárs gondoskodik majd a csapatok kiszolgálásáról.
A sorsolást minden érintett megkapja március 25.-ig illetve elérhető lesz majd a honlapunkon www.nyiregyhazisportcentrum.hu weboldalon.
Várhatóan a bajnokság kezdésére megújul a kispályás honlapunk, melyről tájékoztatást adok majd.
Április végén indítani kívánunk egy lábtenisz egyéni és páros bajnokságot ezzel kapcsolatosan kérem, keressenek személyesen.