Hétvégén Bem Kupa Mini Röplabda Torna
8 csapat, köztük három nyíregyházi gárda vesz részt majd a hétvégén az országos Bem Kupa Mini Röplabda Tornán, a Bem József Általános Iskolában…
8 csapat, köztük három nyíregyházi gárda vesz részt majd a hétvégén az országos Bem Kupa Mini Röplabda Tornán, a Bem József Általános Iskolában.
A március 11-i, szombati rangos és nagy hagyományokkal rendelkező teremtornán a 2004-2005-ös születésű lányokat nyíregyházi színekben a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlását is biztosító Bem József Általános Iskola, a Móricz Zsigmond Általános és az Arany Jánost Gimnázium és Általános Iskola képviseli.
A reggel 9 órától este hét óráig tartó küzdelmek két csoportban zajlanak majd. A nyíregyházi alakulatokon kívül Szegedről, Szolnokról, Érdről és Debrecenből érkeznek a csapatok.