Szikszai Robi indul a Dobó Eb-n
Március 11-12-én rendezik meg a Spanyolországhoz tartozó Kanári – szigeteken a Dobó Európa Kupát. A 12 induló versenyző között ott lesz Szikszai Róbert, a Nyíregyházi Sportcentrum diszkoszvetője is…
A hétvégén a Kanári-szigeteken versenyeznek Európa legjobb dobói.
Március 11-12-én rendezik meg a Spanyolországhoz tartozó Kanári-szigeteken a Dobó Európa Kupát. A 12 induló versenyző között ott lesz Szikszai Róbert, a Nyíregyházi Sportcentrum diszkoszvetője is, akit elkísér edzője Kerekes László.
A kupa a szigetek két városában Las Palmasban, illetve Santa Luciában kerül megrendezésre. A Magyar Atlétikai Szövetség honlapjának tájékoztatása szerint, Pars Krisztián most nem indul, csak a versenyt követően edzőtáborban vesz részt, viszont dobókörbe lép a kétszeres Fedettpályás Európa-bajnok Márton Anita.
A Dobó EK-n résztvevő magyar küldöttség összeállítása a következő.
Atléták:

Huszák János  – Diszkosz  / FTC – Varga Sándor
Szikszai Róbert – Diszkosz / Nyíregyházi SC – Kerekes László
Hudi Ákos – Kalapács / Dobó SE-Németh Pál Dobóakadémia – Németh Zsolt, Németh László
Pásztor Bence – Kalapács / ARAK – Lévai Dóra
Halász Bence  – Kalapács U23 / Dobó SE-Németh Pál Dobóa. – Németh Zsolt, Németh László
Rivasz-Tóth Norbert – Gerely U23 / Szolnoki MÁV SE – Varga Lőrinc
Márton Anita  – Súly / Békéscsabai AC – Eperjesi László
Veiland Violetta – Súly U23 / Zalaszám-ZAC – Bognár Szabolcs
Gergelics Cintia – Kalapács / Dobó SE-Németh Pál Dobóa. – Németh Zsolt, Németh László
Gyurátz Réka – Kalapács U23 / Dobó SE-Németh Pál Dobóa. – Németh Zsolt, Németh László
Bogdán Annabella – Gerely / Békéscsabai AC – Eperjesi László