VB szintet ugrott Bence
Jól sikerült az Ifjúsági és junior fedettpályás országos Bajnokság Budapesten a Nyíregyházi Sportcentrum atlétáinak. Két arany- és három ezüstérmet szereztek a sportolók…
Jól sikerült az Ifjúsági és junior fedettpályás országos Bajnokság Budapesten a Nyíregyházi Sportcentrum atlétáinak. Két arany- és három ezüstérmet szereztek a sportolók.
Leveleki Bence hármasugrásban 14,90 m ugrott, ezzel teljesítette a nyáron megrendezésre kerülő kenyai szabadtéri ifjúsági világbajnokság nevezési szintjét. Országos rekorddal győzött az ifjúsági 4X200 méteres váltófutásban a Leveleki Bence, Béni Gergő Roland, Kovács Máté és Téglási Ákos négyes. Az ifjúsági korú Balogh Csenge és a junior korú Buzga Zoltán hármasugrásban ezüstérmet szerzett a Sportcentrum színeiben. Téglási Ákos pedig nem csupán az aranyváltó tagja volt, hanem 60 méteres síkfutásban még egy ezüstérmet is begyűjtött.
Az atléták edzői: Bakosiné Szenczi Erika, Bakosi Béla, Szalka Géza, Széles Imre.