Junior döntőben a Fatum-Nyíregyháza
Még tartanak az alapszakasz mérkőzései az NBI-es junior női röplabda bajnokságban, de az eredményeket tekintve a Nyíregyházi Sportcentrum junior röplabdás lányai már biztosan ott lesznek a döntőben a békéscsabai alakulattal együtt…
Még tartanak az alapszakasz mérkőzései az NBI-es junior női röplabda bajnokságban, de az eredményeket tekintve a Nyíregyházi Sportcentrum junior röplabdás lányai már biztosan ott lesznek a döntőben a békéscsabai alakulattal együtt.
A duóhoz még a Vasas csatlakozhat, hiszen neki egy győzelem hiányzik a hatos döntőhöz. A nyíregyháziaknak még két hazai és két idegenbeli küzdelmük van alapszakaszban.
A soron bajnoki fordulót következőt holnap játsszák a lányok hazai pályán, a Continental Arénában, amikor is a budaörsi gárdával lépnek pályára.
Hajrá lányok! Hajrá Nyíregyháza!