Közel az országos döntőbe jutáshoz
Nem várt könnyű hétvége a Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda együttesére. A tabella első helyén állomásozó Agria EC-Eger VSI csapatát fogadták szombaton a Vasvári Pál tornatermében…
A tabella első helyén állomásozó Agria EC-Eger VSI csapatát fogadták szombaton a Vasvári Pál tornatermében a soros bajnoki megmérettetésre. Szoros küzdelemben 3:2 arányban vesztett csatát a nyíregyházi felnőtt csapat a bajnokesélyes együttessel szemben és sajnos a juniorok is alulmaradtak a hétvégén 3:1 arányban.
A serdülő röplabda csapat viszont kimagaslóan szerepelt vasárnap, amikor is az országos döntőbe kerülés első fordulóján magabiztos 3:0-ás győzelmet aratott a Vasas, a Gödöllő és az MTK együttesei felett, ezzel egy óriási lépést tett Balázs István csapata az országos döntőbe kerüléshez.