Idei legjobbjával védte meg bajnoki címét
Február 18-19-én került sor a hazai fedett idény csúcseseményére, a Magyarország 2017.évi Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokságra…
Február 18-19-én került sor a hazai fedett idény csúcseseményére, a Magyarország 2017.évi Fedettpályás Atlétikai Országos Bajnokságra.
Budapesten a BOK csarnokában 24 egyéni- és két váltószámban avattak bajnokot. A Nyíregyházi Sportcentrumot 5 versenyző képviselte. Bakosi Péter idei legjobbjával védte meg immáron hatodik alkalommal fedettpályás bajnoki címét magasugrásban (219 cm). Pál Robin távolugrásban 7,38 m ugrott, így bronzérmet akasztottak a nyakába, de a Nyíregyházi Sportcentrum valamennyi versenyzője bekerült a döntőbe, így Tasi T. Dávid, Zajácz Petra és Dudás Anetta is.
A sportolók edzői: Bakosi Béla és Szalka Géza