Záróra előtt a bajnokság
Négy hónap küzdelmes játék után a hétvégén újabb két csoportban befejeződik (B – C csoport) az alap bajnokság az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban…
Négy hónap küzdelmes játék után a hétvégén újabb két csoportban befejeződik (B – C csoport) az alap bajnokság az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban.
Egy túlórázó a “D” csoport, ők még csütörtökön este 18.00 órától játszanak egy záró fordulót. 25.-én szombaton jön a “SZUPER DÖNTŐ” reggel nyolctól délután négyig, és végre kiderül, mely csapat Nyíregyháza 2016-2017 évi “SZUPER TEREMBAJNOKA”!
Szombaton és vasárnap érdemes lesz ellátogatni a Bem Iskolába, ugyanis több sorsdöntő mérkőzésre is sor kerül majd. Fotók: Bíróné Nádasi Marianna