Gyenge kezdés után, erős folytatás
Nem indult zökkenőmentesen a felsőházi rájátszás a Nyíregyházi Sportcentrum leány U13-as kézilabda csapatának a Gyermekbajnokságban…
Nem indult zökkenőmentesen a felsőházi rájátszás a Nyíregyházi Sportcentrum leány U13-as kézilabda csapatának a Gyermekbajnokságban.
Betegségek tizedelték a csapat létszámát, így szerkezetileg is teljesen átalakult együttessel léptek pályára a nyíregyházi lányok. Az első mérkőzést a Kisvárda ellen játszották, a rengeteg technikai hiba megbosszulta magát, így ennek a csatának Nyíregyháza lett a vesztese. Rövid pihenőt követően Fehérgyarmat volt az ellenfél, itt már egy sokkal összeszedettebb játékkal magabiztos győzelem született.

Nyíregyházi Sportcentrum – Kisvárdai KC 11-18 (6-10)

NYSC gólszerzők: Torkos L. 4, Kostyó P. 2, Makkai K. 1, Heringh V. 1, Barzó P. 1, Petrimán D. 1.

Fehérgyarmati DSE – Nyíregyházi Sportcentrum 12-22 (6-9)

NYSC gólszerzők: Kostyó P. 7, Petrimán D. 3, Makkai K. 2, Heringh V. 2, Torkos L. 2, Kovács N. 2, Barzó P. 2.