Atlétika, röplabda a hétvégén
Atlétika
Bakosi Péter, Pál Robin, Tasi T. Dávid, Zajácz Petra és Dudás Anett képviseli a Nyíregyházi Sportcentrumot a február 18-ai Magyar Atlétikai Felnőtt Bajnokságon, Budapesten. Bakosi Péter bajnoki címvédésre készül, de számára azért is fontos ez a verseny, mert ez az utolsó nagy megmérettetés a március 3-ai Belgrádban megrendezésre kerülő fedett pályás Európa Bajnokságig.
Röplabda
A Nyíregyházi Sportcentrum NB II-es női röplabda együttese hazai pályán fogadja a tabella élén álló Eger csapatát. A mérkőzés helyszíne a Vasvári Pál Gimnázium tornaterme, szombat 14.00 óra.
Február 19-én, szintén a Vasvári tornatermében kerül sor az Országos Serdülő Bajnokság lebonyolítására. A nyíregyházi csapat mellett a döntőbejutásért küzd a Vasas, a Gödöllő és az MTK együttese.