Műtét, rehabilitáció és bajnokság
Már lábadozik Bécsi János, a Nyíregyházi Sportcentrum junior kézilabdásainak edzője…
Már lábadozik Bécsi János, a Nyíregyházi Sportcentrum junior kézilabdásainak edzője.
Túl van a második szalagporc műtétjén és már a rehabilitációt is elkezdte a junior kézisek edzője, de még egy nagyon hosszú folyamaton kell átesnie, hogy ismét pályára tudjon állni Bécsi János, aki a Nyíregyházi KC oszlopos játékosa is.
– Már sokkal jobban vagyok, de még sokáig eltart majd, míg tökéletes lesz a lábam, addig is a munka nem állhat meg, hiszen a bajnokság elkezdődött a junioroknál is. Az elmúlt szombaton, február 11-én, Törökszentmiklóson voltunk és nagy arányban sikerült megvernünk az ellenfelünket, 52-13-ra. -mondta Bécsi János, aki hozzátette, hogy szombaton, hazai pályán játszanak a Continental Arénába. 16 órától a nyíregyháziak ellenfele a Szigetszentmiklós lesz.