A Móriczban népszerűsítettek
A ködös keddi délután sem vette el a Móricz Zsigmond Általános Iskola diákjainak kedvét, hogy részt vegyenek a Fatum-Nyíregyháza csapatának röplabda népszerűsítő programján…
A ködös keddi délután sem vette el a Móricz Zsigmond Általános Iskola diákjainak kedvét, hogy részt vegyenek a Fatum-Nyíregyháza csapatának röplabda népszerűsítő programján.
A nyíregyházi alakulat játékosai – Andrejkovics Alexandra, Villám Lilla és Sitku Tamara – még csak be sem léptek a tornaterembe, máris hatalmas tapssal fogadták az immár Magyar Kupa bronzérmeseit az iskola tanulói.
A rövid bemutatkozás után a röplabdás lányok egy kis ízelítőt adtak a röplabdázásból, hogy mire készüljenek azok a fiatalok, akik kilátogatnak majd a február 19-i, vasárnapi Fatum-Nyíregyháza – TFSE mérkőzésre a Continental Arénába.
A népszerűsítő óra végén pedig a gyerekek kiállhattak a bronzérmes lányokkal egy kis közös játékra a pályán.