Röplabda roadshow
Második állomásához érkezett a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda népszerűsítő programja…
Második állomásához érkezett a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda népszerűsítő programja.
Ezúttal a Kertvárosi Általános Iskola diákjai kaphattak ízelítőt a profi röplabdázásból. A bemutatót megelőzően, Kósa Árpád a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője köszöntötte a gyerekhadat és mutatta be az immár Magyar Kupa bronzérmes Fatum-Nyíregyháza csapatát.
Az iskolai tanulói izgatottan figyelték az érdekes beszámolót és feszülten várták a Fatum-Nyíregyháza játékosainak – Sitku Tamarának és Vacsi Evelinnek – a bemutatóját.
A remek hangulatú foglalkozást követően több nebuló már arról beszélt, hogy biztosan kilátogatnak majd a február 19-i, vasárnapi Fatum-Nyíregyháza – TFSE elleni bajnoki mérkőzésre.