Szavazzunk a Nyíregyházi Sportcentrum sportolóira!
Idén a már hagyományokhoz híven a Kelet-Magyarország szerkesztősége ismét meghirdette az Év sportolója! játékát. A napilapban a már megszokottak szerint hét kategóriában lehet nevezni…
A napilapban a már megszokottak szerint hét kategóriában lehet nevezni: felnőtt férfi, női, csapat, utánpótláskorúaknál fiú-, leánycsapat, valamint edző.
Szavazni háromféleképpen lehet. Egyrészt a megszokott módon, a Kelet-Magyarországból kivágott szelvényekkel.
Ezeket a voksokat levélben vagy személyesen lehet eljuttatni a Kelet-Magyarország szerkesztőségébe (4400, Nyíregyháza, Dózsa György u. 4-6.
A másik két szavazáshoz internetelérés szükséges, a Kelet-Magyarország digitális változata – a www.kelet.hu – , illetve a napilap internetes portála a www.szon.hu is lehetőséget kínál a voksolásra.
Szavazni február 20. délig lehet!
A Nyíregyházi Sportcentrum öt kategóriában érintett:

Az év felnőtt férfi sportolója: Helebrandt Máté (atlétika)
Az év felnőtt női sportolója: Kerekes Dóra (atlétika)
Az év utánpótlás sportolója: Hatházi Dóra
Az év utánpótlás csapata: Nyíregyházi Sportcentrum KA U16 (fiú kosárlabda)Nyíregyházi Sportcentrum KA (kézilabda, junior csapat)
Év edzője: Pokrovenszki József (atlétika) Zentai Levente (kosárlabda, posztomusz)

Szavazzunk együtt a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőire!