Sorsdöntő rangadók a bajnokságban
Ma öt mérkőzéssel folytatódik a küzdelem az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Teremlabdarúgó Bajnokságban…
Ma öt mérkőzéssel folytatódik a küzdelem az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Teremlabdarúgó Bajnokságban.
A mai hetedik fordulóban sok kérdésre válasz kaphatunk, hiszen rangadót játszik az AUTONET FC a VÖRÖS ÖRDÖGÖK ellen 18.45 – kor a T-FORG TRANS KFT mérkőzése 20.15 – kor könnyűnek tűnik a NESTTA ellen bár minden megtörténhet.
A forduló igazi rangadója 21.00 – kor kezdődik az éllovas RED WOLF és a második helyezett KELET SOLAR KFT csapatai között. A mérkőzés végkimenetele akár a bajnoki cím sorsát is előre vetítheti illetve dönthet a döntőbe kerülésről, de ehhez még az AUTONET FC – csapatának is lesz pár szava szerintem.
Érdemes lesz ma is kilátogatni a 18.00-kor kezdődő fordulóra a Bem Iskolába.
A fotókat: Bíróné Nádasi Marianna készítette.