Parádés forduló a bajnokságban
A hétvégén húsz mérkőzéssel folytatódott a küzdelem az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban…
A hétvégén húsz mérkőzéssel folytatódott a küzdelem az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Teremlabdarúgó Bajnokságban.
Fél távhoz érkezett a negyvenhárom csapatos mezőny az eddigi legkiegyensúlyozottabb és legszínvonalasabb bajnokság zajlik négy csoportban. Az eredmények is azt mutatják, hogy bármelyik csapat képes bárkit megverni vagy megszorítani hiszen az “A” csoportban még öt a “B” még hét a “C” még hat illetve a “D” csoportban még hét csapat esélyes a döntőbe kerülésre.
Négy csapat (NYÍRTURA FC, PIKOLÓ SÖRÖZŐ, DIEGO-S FIÚK, RED WOLF) még 100%-os, és egy csapat a BERGLAND KFT még veretlen. Két csapat a VINCE FC és az EISSMANN HUNGÁRIA KFT még pont nélküli.
Csütörtökön az “A” csoportban, szombaton és vasárnap a “B” – “C” és “D” csoportban folytatódik a pontvadászat a “C” csoport mindkét napon játszik majd.A fotókat: Bíróné Nádasi Marianna készítette.