Korrekt játékvezetés, magabiztos győzelem
Korrekt játékvezetés mellett, magabiztos győzelem született
A várakozásnak megfelelően alakult a Nyíregyházi Sportcentrum KA A fiú kosárlabda csapatának hétvégi mérkőzése az országos kiemelt kadett bajnokságban. A Zsíros Akadémia Kőbánya együttesét fogadták vasárnap a Bencs tornatermében. Küzdelmesen, harcosan indult a mérkőzés, a közönség végig izgalmas csatát láthatott.
Korrekt játékvezetés mellett, szép játékkal, magabiztos győzelem született.

Nyíregyházi Sportcentrum KA A – Zsíros Akadémia Kőbánya 72-61 (15-11,18-17,21-14,18-19)

NYSC KA A: Bíró B. 20, Bolden I. 20, T. Bodnár B. 18/6, Kurucz Á. 5, Nagy D. 4, Juhász M. 2, Hengsperger I. 2, Papik Á. 1.
Sikeres volt a kosárlabda szakág U20-as korosztály hétvégéje is, hiszen a Békési SZSK csapatát verték meg 10 ponttal.

Békési SZSK – Nyíregyházi Sportcentrum U20 65-75