Új név került a vándorserlegre
Nem sikerült a címvédés a KIRÁLY GOLD csapatának az utóbbi két év győzelme után most a dobogó harmadik fokára állhattak csak fel…
Nem sikerült a címvédés a KIRÁLY GOLD csapatának az utóbbi két év győzelme után most a dobogó harmadik fokára állhattak csak fel.
Az elmúlt öt év legszínvonalasabb tornáját tudhatjuk magunk mögött. A tornán több jelenlegi és volt élvonalbeli labdarúgó is részt vett és a végig telt ház előtt zajló mérkőzéseken a nézők kitűnően szórakoztak, hiszen a kispályás labdarúgás minden szépségét megcsillogtatták a résztvevők.
Több fiatal tehetségekből álló csapat is indult a tornán bontogatva szárnyaikat, de óriási sikerélménnyel gazdagodhattak a tapasztalt játékosok között.
Az eseményen első alkalommal volt nemzetközi csapat is, hiszen részt vett rajta a COTNAR BEREGVIDÉK csapata. A támogatók megelégedettséggel jelentették ki, hogy jövőre folytatás következik.
VÉGEREDMÉNY:

NYÍRSÉG COPY KFT