Nyíregyháza határozta meg a játék menetét
Hajdúnánáson zajlott a kézilabda gyermekbajnokság újabb fordulója. A Nyíregyházi Sportcentrum U13-as leány kézilabda csapata két mérkőzést játszott, előbb az ózdi, majd a nyírbátori együttes ellen…
Hajdúnánáson zajlott a kézilabda gyermekbajnokság újabb fordulója.
A Nyíregyházi Sportcentrum U13-as leány kézilabda csapata két mérkőzést játszott, előbb az ózdi, majd a nyírbátori együttes ellen. Mindkét összecsapáson a nyíregyháziak határozták meg a játék menetét, végig precízen hajtották végre az edző utasításait és ennek köszönhetően két magabiztos nem várt győzelem született.

Nyíregyházi Sportcentrum – Lóci DSE 21-16

NYSC gólszerzői: Kostyó 4, Barzó, Dudás (kapus), Veres 5, Makkai 4, Pap 3, Gergely, Kovács, Kiss, Petrimán 1, Fehér, Torkos 4, Heringh, Elek.

Nyíregyházi Sportcentrum – Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor 23-17

NYSC gólszerzői: Kostyó 2, Barzó 1, Dudás (kapus), Veres 2, Makkai 11, Pap 1, Gergely 1, Kovács, Kiss, Petrimán 2, Fehér, Torkos 3, Heringh, Elek.