Győzelemre éhezve
November 13-án, hazai pályán fogadta a papíron erősebb Szolnokot a  Nyíregyházi Sportcentrum kadett „A”  együttese a kiemelt bajnokságban…
November 13-án, hazai pályán fogadta a papíron erősebb Szolnokot a  Nyíregyházi Sportcentrum kadett „A”  együttese a kiemelt bajnokságban.
Boczló Ádám tanítványai bebizonyították, hogy egy erős csapattal szemben is van keresni valójuk. Jól kezdte a találkozót Nyíregyháza, főleg a center játékot forszírozták, hiszen az ellenfélnél nem volt klasszikus magas ember. Bolden Immanuel 41 dobott pontjával vezére volt a csapatnak, de mindenki nagyon hasznosan hozzá tudott tenni a győzelemhez, igazi csapatként működtek együtt.

Nyíregyházi Sportcentrum KA A – Szolnoki Sportcentrum 79-75 (19-14,23-23,21-26,16-12)

Bolden I. 41, Bíró B. 11, Kurucz Á. 10, Nagy D. 9, T. Bodnár B. 4, Hengsperger I. 4, Papik Á., Kazai Á., Szalmási T., Simon K., Dévald P.