Didergős idényzárás a bajnokságban
Négy hónapon keresztül több mint hatszáz mérkőzésen vannak túl  az INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás Labdarúgó bajnokság résztvevői…
Négy hónapon keresztül több mint hatszáz mérkőzésen vannak túl  az INTERSPORT NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Kispályás Labdarúgó bajnokság résztvevői.
A BED BOYS FC utolsó fordulóban elszenvedett vereségével nincs már 100%-os csapat a bajnokságban. Kitűnő csapatok színvonalas mérkőzéseken bebizonyították, hogy a bajnokságunk országos viszonylatban is kiemelkedő színvonalú. Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik segítették munkámat a bajnokság folyamán. Köszönet a NYÍRVV KFT munkatársainak, külön kiemelve VENCEL VIKTOR, PALSÁK CSABA és BIKÁS ATTILA magas szintű munkáját.
Két hét múlva november 17.-én negyvenhárom csapattal indul a terembajnokság a Bem József Általános Iskolában, csütörtöki szombati és vasárnapi napokon február 25.-ig.