Klasszisokkal jobbak voltak
Klasszisokkal jobb volt az ellenfelénél a Nyíregyházi Sportcentrum junior „B” kosárlabda együttese. Soros bajnoki fordulóját Nyíradonyban játszották, ahol 106-29 arányban nyertek Kovács Tibor játékosai…
Klasszisokkal jobb volt az ellenfelénél a Nyíregyházi Sportcentrum junior „B” kosárlabda együttese. Soros bajnoki fordulóját Nyíradonyban játszották, ahol 106-29 arányban nyertek Kovács Tibor játékosai.
A Sportcentrum kadett „A” kosárlabda együttese Budapesten a Vasas otthonában lépett pályára a kiemelt bajnokságban. A Boczkó tanítványok tudták, hogy nehéz küzdelemre számíthatnak. A kezdeti rövidzárlat után javult a játék, de a félidőben kialakult különbséget már nem tudták ledolgozni, így a végeredmény:

Vasas – Nyíregyházi Sportcentrum KA A 67-42