Eseményekkel teli a hétvége első napja
Szeptember 24-én számos verseny vár a Nyíregyházi Sportcentrum több szakágára…
Szeptember 24-én számos verseny vár a Nyíregyházi Sportcentrum több szakágára.
Röplabda
A Sportcentrum ifjúsági leány röplabda csapata Budapesten kezdi meg a bajnokság alapszakaszát. Megmérkőznek a fordulón Békéscsabával, Érddel és a Magyar Serdülő Válogatott együttesével, melyben nem mellesleg három nyíregyházi játékos is szerepel.
Kézilabda
Bécsi János junior kézilabdás fiai a Continental Arenában fogadják Algyő csapatát. A mérkőzés ideje szombat, 16.00 óra.
Kosárlabda
Zentai Levente kadett „B” csapatával utazik Pécsre, szintén szombaton. Cél a főtáblára jutás, melynek megvalósítása rendkívül nehéz lesz, hiszen meg kell küzdeniük a tavaly év bajnokával, a Vasassal, illetve a rendkívül erős hazai csapattal, Péccsel is.
Az U20 soros bajnoki fordulóját játssza Debrecenben szeptember 24-én, a mérkőzés kezdete 14.30.