Reális eredmény Kiskunfélegyházán
A Nyíregyházi Sportcentrum U18 „B” csapata Kiskunfélegyházán kezdte meg a bajnoki idényt. Az első mérkőzésen a hazaiak ellen léptek pályára, ahol mindenki játéklehetőséget kapott…
Az első mérkőzésen a hazaiak ellen léptek pályára, ahol mindenki játéklehetőséget kapott. Egy egyenletes, jó teljesítménnyel sikerült győzelmet szerezni. A folytatásban az esélyesebbnek tartott Békés ellen léptek pályára. Fej-fej mellett haladt a két együttes, a harmadik negyed végén még a vezetést is átvették Kovács Tibor tanítványai. Az utolsó negyedre az ellenfél letámadása felőrölte csapatunkat, több hibát is vétettek a nyíregyháziak, a támadások befejezése pontatlanná vált. Fájó a csupán egy ponttal elszenvedett vereség. Az utolsó megmérettetést a SZEDEÁK gárdájával játszották. A fizikailag és játék gyorsaságban is előttünk álló ellenfél igazolta a papírformát, magabiztosan utasította magamögé a nyíregyházi csapatot.
Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum U18 „B” – Kiskunfélegyháza 65-42