Megoldották a feladatot
A Sportcentrum férfi junior kézilabda együttese Szigetszentmiklóson játszotta a bajnokság második fordulóját. Az első félidő még szoros, kiélezett játékot hozott…
Az első félidő még szoros, kiélezett játékot hozott, de a szünetet követően egy erős hajrá után kirajzolódott a két csapat közti különbség. A tartalékosan utazó nyíregyházi gárda az alapvédekező emberek nélkül is megoldották a feladatot, begyűjtötték a kötelező két pontot. Támadásban kiemelkedett Bécsi, Takács és Illés játéka.

Szigetszentmiklósi KSK – Nyíregyházi Sportcentrum 18-34 (8-13)

Sportcentrum névsora: Dudás R., Both P., Manazya F., Ferenczi R.-, Szabó I. 1, Krisztián Zs. 2, Ruzsinszki B.-, Bécsi Á. 11, Mihalyi B. 1, Papp P. 8, Csabai B. 3, Pördi P.-, Gönczi D. 2, Takács Z. 5, Szedlacsek J. 1, Illés T. -.