Taroltak a kézisek
Hazai pályán kezdte meg a 2016/2017-es bajnoki szezont a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata. Remek körülmények között…
Remek körülmények között, a Continental Arenában fogadták a Törökszentmiklósi Székács együttesét szeptember 11-én. Az első perctől kezdve a nyíregyháziak irányították a játék menetét, a vendégek csupán a 13. percben találtak be először a hazaiak hálójába.

Nyíregyházi Sportcentrum – Törökszentmiklósi Székács 49-13 (25-5)

Gólszerzők: Dudás R., Manazya F. (kapusok), Ferenczi R. 4, Szabó I. 3, Krisztián Zs. 1, Bécsi Á. 10, Mihalyi B. 9, Papp P. 4, Csabai B. G. 2, Pördi P. 3, Vitális I. 2, Mészáros Á.-, Dobi S. 2, Gönczi D. 1, Takács Z. 6, Szedlacsek J.-.