Újabb felújított tornacsarnok
Az elmúlt héten a Zrínyi Ilona Gimnázium felújított tornacsarnokát adták át, szeptember 5-én pedig a Móricz Zsigmond Általános Iskola tornatermét…
Az elmúlt héten a Zrínyi Ilona Gimnázium felújított tornacsarnokát adták át, szeptember 5-én pedig a Móricz Zsigmond Általános Iskola tornatermét.
Nyíregyházán 2014-ben indult útjára a tornaterem felújítási program, melynek köszönhetően már a hatodik iskola tornaterme modernizálódott, korszerűsödött. A Móricz tornaterme új parketta burkolatot kapott és természetesen frissítették a környezetét. Felújították az öltözőket és a tornaterem falaira védőburkolat is került. A beruházás költsége 20 millió forint. Az iskola számos sportágnak a bázisiskolája, mindenek előtt a röplabdáé és a labdarúgásé.
Ünnepélyes keretek között zajlott az átadás, a szalagot Nyíregyháza MJV polgármestere, Dr. Kovács Ferenc vágta át, az iskola képviseletében Illés Zoltán intézményvezető mondott köszönetet a város segítségéért.