Fergeteges kispályás nyitány
Kezdetét vette az ötvenegyedik idény az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Kispályás Bajnokságban…
Kezdetét vette az ötvenegyedik idény az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Kispályás Bajnokságban.
Az első mérkőzés kezdőrúgását a PÉNTEK 8:05 BT – MEKKMESTER UNITED mérkőzés előtt a névadó szponzor INTERSPORT Nyíregyházi Áruház vezetőjének CZAKÓ GYULA Úrnak a kisfia végezte el, útjára indítva a 2016-2017 bajnoki év őszi idényét. A csapatokat kitűnő körülmények – felújított padok, kerítések korszerűsített világítás, modernizált vizesblokkok, rendezett környezett és professzionálisan előkészített pályák várták – aminek érdekében a NYÍRVV KFT munkatársai mindent elkövettek és KÖSZÖNJÜK!
Bemutatkozott több új csapat a nyitányon és igazi parázs ragadókkal nyitottak az öregfiúk, akiknek a mérkőzéseit nagy létszámú közönség tekintette meg, igazi futball hangulat költözött a stadionba.