Atlétika és úszás
Válogatott Viadal, Memoriál Nagydíj és Serdülő Bajnokság. Így lehetne összegezni a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek  hétvégi programját…
Válogatott Viadal, Memoriál Nagydíj és Serdülő Bajnokság. Így lehetne összegezni a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek  hétvégi programját.
Az U23 Válogatott Viadalon versenyez Mariborban Tasi T. Dávid, Kerekes Dóra, Káplár János, Guba Liliána és Osváth Krisztina a Nyíregyházi Sportcentrum atlétái. Szlovéniában versengenek a tehetségek pénteken, szakmai vezetőjük Kerekes László edző. Bakosi Péter és Szikszai Róbert meghívottként képviselik városunkat a Székesfehérváron megrendezésre kerülő Gyulai István Memoriál Atlétikai Magyar Nagydíjon a hétvégén.
Az úszók Urbin Tamás irányításával Egerben szerepelnek már a hét közepétől a Magyar Serdülő Bajnokságon.