Dupla bronz az Openen
Urbin Tamás a Nyíregyházi Sportcentrum úszó szakágának vezetője tanítványaival részt vett a 16 nemzet részvételével zajló Budapest Open Bajnokságon…
Urbin Tamás a Nyíregyházi Sportcentrum úszó szakágának vezetője tanítványaival részt vett a 16 nemzet részvételével zajló Budapest Open Bajnokságon.
A sportcentrumosok közül kiemelkedett Szurovcsják Ivett 50 és 100 méter mellúszásban szerzett bronzérmével, illetve remekül szerepelt a mix váltónk is. A váltó tagjai: Csontos Réka, Szurovcsják Ivett, Ónodi Gyula és Trizner Olivér.
A verseny szünetében rendezték az Országos Diákolimpia „A” kategóriás döntőjét, ahol Hatházi Dórának és Valent Gergőnek köszönhetően két ezüstérem is született nyíregyházi színekben.