Nehéz menet Békéscsabán
A Nyíregyházi Sportcentrum ifjúsági női röplabda csapata Nagy Attila vezérletével Békéscsabán szerepelt az országos döntőn…
A Nyíregyházi Sportcentrum ifjúsági női röplabda csapata Nagy Attila vezérletével Békéscsabán szerepelt az országos döntőn.
A csoport mérkőzésen először Békéscsabával, majd Gödöllő együttesével kerültek össze. Az előbbit 3:1 arányban legyőzve, az utóbbitól 3:2 arányban kikapva várták a folytatást. A keresztjátékban az UTE gárdája ellen léptek pályára a nyíregyházi lányok, ahol 3:1 arányban maradtak alul, így nem kerültek be a legjobb négy közé. A végső összecsapást Békéscsaba ellen játszották, amit sajnálatos módon elveszítettek a kemény küzdelem ellenére is. Az egy győzelem és a három vereség a 6. hely megszerzésére volt elegendő. A legjobb játékos címét a nyíregyházi csapatból Szerényi Gréta érdemelte ki.