“Nem csak a húszéveseké a világ…”
“Nem csak a húszéveseké a világ…” szólt a jól ismert Aradszky sláger ma reggel a Városi Stadionban, ahol erre mintegy 600 szépkorú vonult be a center pályára. A szépkorúak számára immáron harmadik alkalommal…
A szépkorúak számára immáron harmadik alkalommal kerül megrendezésre a sporttalálkozó Nyíregyháza Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum közös szervezésében. Hét versenyszámban mérettethették meg magukat a mozgást és sportot szeretők. Lehetett teniszezni, atletizálni, de a legnépszerűbb még mindig a játékos ügyességi vetélkedő.
A legjobbak díjazását követően, minden résztvevőt vendégül látott a város egy finom és kiadós ebédre.