Hat év után újra dobogón
Hat év után újra a dobogóra állhat a Nyíregyházi Sportcentrum férfi junior kézilabda csapata. A szezon utolsó mérkőzésén a Törökszentmiklós együttesét fogadták, ahol Bécsi Ádám vezérletével (15 gól), magabiztos győzelmet arattak.
Nyíregyházi Sportcentrum – Törökszentmiklós   42-23  (18-9)
NYSC: Dudás, Manazya, Ferenczi 2, Szabó 3, Krisztián 5, Ruzsinszki B. 2, Bécsi 15, Mihalyi 3, Papp 1, Pördi 3, Szedlacsek 4, Csabai 1, Illés 3.
A bronzérmes csapat névsora:Felső sor: Krisztián Zsolt, Ferenczi Rajmund, Csabai Gergely, Gönczi Dániel, Szabó István, Bécsi János (edző),Pál Tamás, Vitális István,Bécsi Ádám, Ruzsinszki Patrik.Alsó sor:  Papp Péter, Szedlacsek János, Mihalyi Béla, Dudás Roland, Manazya Felician, Illés Tamás, Ruzsinszki Benjamin, Pördi Patrik.