Óvodások Atlétikai Versenye
Sok éve már, hogy tavasszal megrendezésre kerül a legkisebbek atlétikai versenye Nyíregyházán. Az óvodások nem is akárhol, mint a Városi Stadion centerpályáján mérhették össze tudásukat futásban és kislabdadobásban…
Az óvodások nem is akárhol, mint a Városi Stadion centerpályáján mérhették össze tudásukat futásban és kislabdadobásban. 24 óvodából összesen 300 gyerek nevezett a különböző versenyszámokban. A legjobb három fiú és lány dobogóra is állhatott, hiszen ez számukra már egy igazi megmérettetés volt.
Természetesen senki nem maradt érem nélkül, hiszen a rendezvény végén minden gyermeket megajándékozott a Nyíregyházi Sportcentrum szervező csapata egy aranyéremmel, mellyet a kitartásukért kaptak.