Tétmeccsek a hétvégén
A Sportcentrum csapatai az országos döntőbe jutásokért küzdenek a hétvégén…
A Sportcentrum csapatai az országos döntőbe jutásokért küzdenek a hétvégén.
Kosárlabda
Pethő Ákos U18 kosárlabda csapata fontos mérkőzésre utazott Sopronba április 7-én. Ennek a mérkőzésnek a visszavágója április 10-én vasárnap lesz a Zrinyi Ilona tornatermében 17 órakor. A párharc győztese bejut az országos döntőbe.
A kadett „A” csapat Boczkó Ádám irányításával Budapestre utazik a Honvéd otthonába április 9-én. A véghajrájához érkezett gárda szintén a döntőbe jutásért küzd az utolsó mérkőzésein.
Röplabda
Országos döntőbe kerülés a célja Nagy Attila junior leány röplabda csapatának is. Az UTE, a Kaposvár és a Kecskemét együttesével küzdenek meg Budapesten április 10-én. A torna első két helyezettje jut be a május végi végső küzdelembe.
Ülőröplabda
A hétvége első napján játssza a második és egyben a bajnoki címről döntő Magyar Ülőröplabda bajnoki fordulóját a Nyíregyházi Sportcentrum csapata. A helyszín az agárdi Velence-Tavi Rehabilitációs Sportközpont. Három mérkőzés vár a nyíregyházi gárdára. A szerbekkel, Szombathellyel és Vác együttesével küzdenek meg az elsőbbségért.