Jó játék és súlyos sérülés
A tabellát veretlenül vezető Palota SC volt a vendége a Nyíregyházi Sportcentrum röplabdacsapatának.
A tinik nagyon jó teljesítményt nyújtva közel két órás mérkőzésen igencsak megnehezítették a fővárosiak dolgát. A mérkőzés sorsát végül a nagy rutin és egy sajnálatos sérülés döntötte el. A hazaiak legjobbja Schwegler Stefi a harmadik játszma elején súlyos sérülést szenvedett, az első diagnózis szerint elszakadtak a térdszalagjai. A vereség ellenére is minden elismerést megérdemelnek a fiatalok.
Röplabda: NB II., női

Nyíregyházi Sportcentrum–Palota SC 1:3 (17,-21,-21,-20)

Vasvári Gimnázium, 50 néző, v.: Jámbor T. Rácz G
Nyíregyházi Sportcentrum: Schwegler S. 5, Máté G. 8, Molnár P. 8, Tóth V. 2, Bódi P. 10, Nagy F. 6 Csere. Tóth D. (liberó), Horváth D. 2, Fejérvári P. 2, Csoma o., Kiss l., Szatmári E.Edző: Balázs István.

Junior: 3:1

Forrás: szon.hu