Leveleki megugrotta az IFI EB nevezési szintjét
Öt érmet szereztek a Sportcentrum atlétái a hétvégén Budapesten az Ifjúsági és Junior Fedett-pályás Atlétikai Bajnokságon…
Öt érmet szereztek a Sportcentrum atlétái a hétvégén Budapesten az Ifjúsági és Junior Fedett-pályás Atlétikai Bajnokságon.
Kiemelkedett Levelek Bence szereplése, aki mindjárt három érmet is bezsebelt. Hármasugrásban az Ifjúsági Európa Bajnokság nevezési szintjének megugrásával nyerte meg az aranyérmet (14,69 m), de aranyérmes lett a 4X200 méteres váltó tagjaként is, illetve azonos eredménnyel, de rosszabb második kísérlettel csúszott le a dobogó legfelső fokáról távolugrásban (6,88m).
Érmet szerzett még Buzga Zoltán, aki hármasugrásban 2. (14,09m), Pazonyi Réka 60 méteres síkfutásban a 3. helyen végzett (7,92).