Gyenge kezdés után, erős folytatás
Gyenge kezdés után, erős folytatás jellemezte a Nyíregyházi Sportcentrum U13 leány kézilabda csapatának hétvégi szereplését Nádudvaron…
Gyenge kezdés után, erős folytatás jellemezte a Nyíregyházi Sportcentrum U13 leány kézilabda csapatának hétvégi szereplését Nádudvaron.
Sajnos nem úgy indult a torna ahogy eltervezték. A Nádudvar elleni összecsapás sima győzelemnek ígérkezett, de a sorra elkövetett buta hibáknak köszönhetően elvesztettek egy pontot. A nehezebb találkozót a Kalmár együttese  jelentette. Az első mérkőzés gikszere után, sikeresen összeszedték magukat a lányok.
Határozott védekezéssel, látványos, merész támadással utasította maga mögé az ellenfelet a nyíregyházi gárda.

Nyíregyházi Sportcentrum – Nádudvar 14-14 (8-5)

NYSC gólszerzők: Takács 1, Tóth 3, Varga 3, Karaf 4, Veres 1, Makkai 1, Torkos 1.

Kalmár Zoltán DSE – Nyíregyházi Sportcentrum 13-17 (6-10)

NYSC gólszerzők:Takács 3, Tóth 5, Hásper 2, Varga 3, Karaf 1, Makkai 1, Torkos 1, Pap 1.
A csoportképen balról haladva:
felső sor: Hásper Dominika, Veres Nikolett, Karaf Dina, Torkos Lilla, Makkai Kitti, Petrimán Dorina, Bíróné Nádasi Mariannaalsó sor: Várkondi Kiara, Pap Zsófi, Kostyó Panni, Dudás Boglárka, Tóth Gréta, Takács Anett, Varga Diána