Kupadöntő előtt a röplabdások
A Jászberény ellen játszik a bronzéremért a Fatum-Nyíregyháza a Magyar Kupában.
Ma kezdődik az év eddigi legfontosabb hazai röplabdás eseménye, a Magyar Kupa döntője. Az előkészületek már javában zajlanak az Érd Arénában, hogy a csütörtöki férfi, illetve a pénteki női éremcsatározásokon minden rendben legyen. Az együtteseket egy nemzeti színű pálya fogadja majd, melyet a hét elején fektettek le a sportcsarnokban.
A fináléban a Fatum-Nyíregyháza is érintett, a bronzéremért csatázhat a Jászberény ellen. A berényiek ellen legutóbb bajnokin kikaptak a nyírségiek, azóta viszont sokat erősödött a keret, így szeretnék megszerezni a harmadik helyet. Jó hír, hogy a legutóbb súlyosan megsérült Nelmaira Valdez térdében nem szakadtak el a szalagok, de a kupadöntőn így sem játszhat.
Magyar Kupa Döntő menetrend:
FÉRFI BRONZMÉRKŐZÉS:2016.02.11. Érd, 17.00Dág KSE – MAFC-BME
FÉRFI DÖNTŐ:2016.02.11. Érd, 19.30Kecskeméti RC – Fino Kaposvár SE