Sima győzelmek a Gyermekbajnokságban
A hétvége első napján, Miskolcon rendezték az U13 leány kézilabda Gyermekbajnokság soros fordulóját…
A hétvége első napján, Miskolcon rendezték az U13 leány kézilabda Gyermekbajnokság soros fordulóját.
Nyíregyháza, Fehérgyarmat és Vitka ellen lépett pályára a miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium sportcsarnokában. A két héttel ezelőtti fiaskó után, minimális elvárás volt a tréner részéről a pontos, precíz játék. Ez teljesülni is látszott, mindkét mérkőzést magabiztosan nyerték a nyíregyházi lányok.
Az erőviszonyok nem voltak egyenlőek, mindez persze mit sem von le a győzelem értékéből.

Nyíregyházi Sportcentrum – Fehérgyarmati VSE 26-6 (14-4)

NYSC gólszerzők: Dudás (kapus), Tóth 4, Varga 4, Karaf 4, Hásper 3, Pap 1, Kostyó 2, Veres 1, Makkai 2, Petrimán 3, Fazekas, Várkondi.

Vitka SE – Nyíregyházi Sportcentrum 12-38 (6-21)

NYSC gólszerzők: Dudás (kapus),Tóth 9, Varga 8, Karaf 8, Hásper 4, Pap, Kostyó 3, Veres, Makkai, Torkos 5, Petrimán 1, Fazekas, Várkondi.