Ilyés Bettina visszatér
Venezuelai feladóval, bolgár centerrel és a visszatért Ilyés Bettinával erősít a Gödöllőt fogadó Nyíregyháza.
A Fatum-Nyíregyháza női röplabdacsapata minden követ megmozgat az előrelépés érdekében. A szakmai stáb, persze a pénteken (kezdés: 18 óra) esedékes Gödöllő elleni hazai összecsapásra is nagy energiát fordít, mindeközben pedig végső fázisához ért a játékoskeret acélosítását célzó akció. Genesis del Carmen Franchesco Machado személyében a venezuelai válogatott feladója csatlakozik a gárdához, akárcsak a bolgár Silviya Kioseva. A nyíregyháziak saját nevelésű, szélső ütő játékosa Ilyés Bettina is visszatér, aki 2013 nyarán szerződött Békéscsabára.
Forrás: szon.hu