17 egyéni csúcs!
Jól szerepeltek a nyíregyházi úszók a Hód Kupán
Hódmezővásárhelyen a Hód Kupa Nemzetközi Cikluszáró Úszóversenyen álltak rajtköre a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői. Az első napon remekül teljesítettek Urbin Tamás tanítványai, 17 egyéni csúcsot úsztak, és 3 arany-, 2 ezüst- és 1 bronzérmet szereztek.
Szintén Cikluszáró Úszóversenyen vettek részt Gyula Sándor és Mészáros Edit növendékei Egerben a hétvégén. A versenyen 35 egyesület, 509 versenyzője vett részt. A Sportcentrum 36 fővel képviseltette magát. A nyíregyházi úszók 27 arany-, 16 ezüst- és 14 bronzérmet gyűjtöttek be összesen. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Hatházi Dóra, Cserfalvi Olaf és Barkóczi Roland.