Eredményes középházi nyitány
Eredményesen indította az U13 leány kézilabdacsapat a rájátszást a Gyermekbajnokság középsőház első fordulójában…
Eredményesen indította az U13 leány kézilabdacsapat a rájátszást a Gyermekbajnokság középsőház első fordulójában.
Két magabiztos győzelmet hozott a hétvége a lányoknak, a Vitka és a Fehérgyarmat csapatát is fölényesen maga mögé utasította a Sportcentrum. A nyíregyházi csapat eredményes védekezésből indított parádés támadásokkal, kimagasló egyéni teljesítményekkel szerezte meg a két győzelmet.
Minden játékost maradéktalan dícséret illet.

Nyíregyházi Sportcentrum – Vitka SE 28-8 (12-4)

Gólszerzők: Hásper 1, Tóth 6, Karaf 2, Takács 6, Pap 1, Szikora, Fekete 1, Kostyó 1, Veres, Torkos 3, Várkondi 1, Varga 7, Dudás (kapus)

Fehérgyarmat VSE – Nyíregyházi Sportcentrum 10-29 (7-14)

Gólszerzők: Hásper 2, Tóth 4, Karaf 3, Takács 2, Pap, Fekete 2, Kostyó 1, Veres 3, Torkos 2, Várkondi, Szikora, Varga 9, Dudás (kapus).