A harmadik hely volt a tét
Utolsó mérkőzésüket játszották az Országos Serdülő Bajnokság alapszakaszában a Sportcentrum kézilabdás lányai…
Utolsó mérkőzésüket játszották az Országos Serdülő Bajnokság alapszakaszában a Sportcentrum kézilabdás lányai.
A végig szoros, kiélezett mérkőzés tétje a harmadik hely megszerzése volt. A nyíregyházi játékosok hatalmas küzdelemben szerezték meg a 2 pontot a román tehetségekkel teletűzdelt hajdúsági csapat ellen.
Kocsik Viktória edző: – “Nagyot védekeztünk, ezzel ellensúlyozni tudtuk a kihagyott ziccereket és hétmétereseket. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Nagy Nikolett, Sóvári Vanda, Tóth Gréta és Varga Diána. A csapat valamennyi tagjának gratulálok az alapszakaszban mutatott játékhoz.”

Nyíregyház Sportcentrum – VVTK Nyíradony 20-18 (12-11)

Hazai gólszerzők: Sóvári 3, Nagy 8, Varga 1, Tóth 1, Liskány 1, Juhász 1, Baraksó 1.