Jó kezdés után csalódás a vége
A Fatum-Nyíregyháza élvonalbeli női röplabdacsapata szerb, míg a házigazda horvát ellenféllel csatázott az elmúlt hét derekán, vagyis mindent el lehetett mondani, csak az nem, hogy a felek rápihentek volna a vasárnap esti bajnoki meccsre.
A nemzetközi színtéren is viaskodó együttesek csaptak össze – Gödöllőn.
Noha biztatóan kezdődött a mérkőzés a vendégek számára, akik a rendkívül kiélezett első szettben felülmúlták a hazaiakat, a folytatás enyhén szólva sem a szájuk íze szerint alakult. Előbb egyenlítettek a házigazdák, akik ettől olyannyira lendületbe jöttek, ami ráadásul kitartott a mérkőzés végéig, hogy nem adtak esélyt sokat hibázó ellenfelüknek.
Röplabda: NB I., női
Gödöllő–Fatum-Nyíregyháza 3:1 (-26, 19, 18, 21)Gödöllő, 100 néző, v.: Farkas, Vári.Nyíregyháza: Erdős Zs., Sikos P., Vén E., Valdez, Ribeiro, Erdősné. Csere: Tóth F. (liberó), Andrejkovics, Ramdin, Sitku T., Sitkey M., Kundrák. Edző: Kőhalmi Richárd.
Mesterszemmel
Kőhalmi Richárd: – Gratulálok a Gödöllőnek a győzelméhez.
A 6. forduló további eredményei: Budaörs–Vasas 0:3 (-22, -15, -17), MTK–Kaposvár 3:0 (22, 18, 19),TFSE–Kecskemét 3:0 (18, 13, 15), Békéscsaba–Jászberény 3:1 (-26, 19, 22, 11).
Forrás: szon.hu