Fatum-Nyíregyháza – Békéscsaba mérkőzés
Fatum-Nyíregyháza - Békéscsaba mérkőzés
Két győzelem és két vereség után ismét hazai pályán a Fatum-Nyíregyháza röplabda csapata. Izgalmakban nem lesz hiány pénteken sem! A nyíregyháziak az alapszakasz ötödik mérkőzésén a tavalyi győztes Békéscsabát fogadják…
Izgalmakban nem lesz hiány pénteken sem! A nyíregyháziak az alapszakasz ötödik mérkőzésén a tavalyi győztes Békéscsabát fogadják, akik azóta már a nemzetközi porondon a múlt héten a görög bajnok Olympiakosz Pireuszt is két vállra fektették”. Ez a meccs tényleg nem lesz piskóta! Most minden szurkolói erőre szükség lesz! Telt ház, remek hangulat, ez mind november 6.-án, pénteken 18 órától a Bem József Általános Iskolában! Gyertek, szurkoljunk a nyíregyházi lányoknak!
És folytatódik az EREKLYEVADÁSZAT! Ne felejtsétek! Dedikált póló, bögre, labda vagy akár sál tulajdonosa lehetsz te is egy kis szerencsével, ha kilátogatsz a hazai mérkőzésekre!
Hajrá lányok, hajrá Nyíregyháza!