Téli Teremlabdarúgó Bajnokság sorsolása
Tegnap, 2015. október 27.-én elkészült az INTERSPORT – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TÉLI TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 2015-2016 évi SORSOLÁSA.
A sorsolásban segédkeztek a FATUM-NYÍREGYHÁZA NBI.-ben szereplő Női Röplabdás lányok, akik a stadionban a vasárnapi ellenfél, Jászberény csapatának elemzésén vettek részt.
A négy tízes csoport a lányok által kihúzottak szerint alakult ki, melyeknek összetételét megtekinthetik a mellékleteknél.
A bajnokság november 11-én indul, az „A” csoport mérkőzéseivel, majd 14-én folytatódik a  „B” – „C” és „D” csoporttal, a 2016. február 27-én rendezendő döntőig, ahol a négy csoport első két helyezettjei mérkőznek meg a Nyíregyháza Abszolút TEREMBAJNOKA CÍMÉRT. A mérkőzésekre a Móra Ferenc Általános Iskola Örökösföldi Csarnokában kerül sor.
Képeken a húzást végrehajtó hölgyek a következők: (08-09) SITKU TAMARA, (10) RAMDIN DARLENE, (11-12) DEBORA ARAUJÓ, (13-14) ANDREJKOVICS ALEXANDRA, (15) TÓTH FRUZSINA
A fotókat Cseke Bea készítette.
Üdvözlettel:
Dajka LászlóVárosi Kispályás Bizottság Elnök