Fatum-Nyíregyháza – Miskolc mérkőzés
Fatum-Nyíregyháza - Miskolc mérkőzés
Fatum-Nyíregyháza – Miskolc mérkőzés csütörtökön
Itt az újabb lehetőség! A Fatum-Nyíregyháza bár első hazai küzdelmét elvesztette a Vasas ellen, most csütörtökön bizonyíthat a Miskolccal szemben. Ez egy hatalmas csata lesz! Teremtsünk igazi hazai pályát! Jöjjön és tegyen Ön is a sikerért!
Szurkoljunk együtt a nyíregyházi lányoknak október 22.-én, csütörtökön 18 órától a Bem József Általános Iskolában és varázsoljunk remek hangulatot a Fatum-Nyíregyházának!
Útjára indítjuk az “Ereklyevadászatot” is! Dedikált labda, bögre, sál, póló tulajdonosa lehetsz te is egy kis szerencsével, ha kilátogatsz a hazai mérkőzésekre!
Hajrá lányok! Hajrá Nyíregyháza!